Kartal Evden Eve Nakliyat

| ...
Kartal ilçesi ismini bu bölgeye yerleşen ilk balıkçıdan almaktadır. Adı “Kartelli” olan bu balıkçıdan sonra küçük bir köy yıllar sonra bir sahil kasabası olmuştur. Günümüzde artık rezidansların yükseldiği Kartal modern bir şehir olmuştur.

Kartal evden eve nakliyat
1987 yılında Pendik, 1992 yılında Maltepe ve Sultanbeyli ve 2009 yılında Samandıra beldesinin Kartal ilçesinden ayrılması nedeniyle Kartal ilçesinin nüfusunda azalma meydana gelmiştir. 2008 TÜİK istatistiklerine göre en yoğun nüfuslu mahallesi Hürriyet Mahallesi, en az nüfus barındıran mahalle ise Yukarı mahallesidir.

           Kartal evden eve nakliyat için Özteknik Nakliyat hizmetinizdedir. 


Son yıllarda ilçede yapılan büyük ölçekli konut projeleri iş hayatı ve yaşamak için Kartal bir cazibe merkezi olmaya başlamıştır.Türkiye'deki en büyük ve en lüks konut projesin Kartal da haya geçirilmesi evden eve nakliyat firmalarının artık Kartal'a yeni bir bakış açısı sağlamıştır. Biz Özteknik Evden Eve Nakliyat olarak Kartal evden eve nakliyat için verdiğimiz hizmetin kalitesini artırmak için çalışmakta ve Kartal'da en çok tercih edilen firmalardan biri olmak için bu ilçe için en iyi ekibimizi eğtime tabi tutup, mahalle ve caddeler için bilgilendirdik. Ayrıca Kartal evden eve nakliyat için dikkat edilmesi gereken noktalar ve taşınma sürecinde müşteri ilişkileri nasıl yönetilecek, paketleme ve taşımada nelere dikkat edileceği konusunda tüm ekip bilgilendirilmiş ve eğtime tabi tutulmuştur.

Sizlerde Özteknik Evden Eve Nakliyat ile hizmetin kaliteli ve sağlıklı olanı ile tanışın. Kartal içi evden eve nakliyat için ücretsiz ekspertiz ekibimiz hizmetinizdedir. Dilediğiniz tarih ve saate taşınmanın daha sağlıklı gerçekleşmesi için ekspertiz hizmetini öneriyoruz.
Tags :

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Email ile Takip Et

Popüler Kayıtlar

Biz Kimiz?

Evden eve nakliyat sektöründe son gelişmelere uygun en iyi hizmetin adresi Özteknik Evden Eve Nakliyat'a hoş geldiniz. Sektörel bazlı her türlü nakliyat ve özel taşıma talepleri, paketleme materyalleri, profesyonel yetişmiş eleman kadrosu ve kapalı kasa araç filomuz ile hijyenik koşullar altında hizmet vermekteyiz.

***

****

Özteknik Evden Eve Nakliyat 0536 442 24 41 - 0533 168 44 68