Kadıköy Evden Eve Nakliyat

| ...
Kadıköy İstanbul’un Anadolu yakasının Üsküdar ile beraber en eski yerleşim yerlerinden biridir. Uzun bir Marmara sahil olana Kadıköy altı tepe üstüne kurulmuştur. Bu tepeler doğudan batıya Göztepe, Acıbadem, Altıyol, Cevizlik (Küçük Moda) ve Koşuyolu’dur.

Kadıköy konum olarak evden eve nakliyat firmalarının merkezi konumunda olan Ataşehir’e yakın olmasının avantajını yaşayan ilçelerden biridir. Kadıköy’de evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için Özteknik Nakliyat olarak size iyi hizmet vermek için varız. İstanbul’da hizmet veren evden eve nakliyat firması olarak, Kadıköy evden eve nakliyat için ekspertiz hizmetimiz vardır.

Kadıköy evden eve nakliyat


Evden eve nakliyat beli önlemler alınmadığı zaman tam bir baş ağrısına dönüşebiliyor. Stressiz bir taşınma için evden eve nakliyat sigortası, nakliyat sözleşmesi, eşya listesi ve deneyimli ekibimiz ile rahat bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz.

Kadıköy ilçesi 21 mahalleden oluşmaktadır. Bunlar Caferağa, Osmanağa, Rasim Paşa, Koşuyolu, Acıbadem, Hasanpaşa, Bostancı, Caddebostan, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Kozyatağı, Merdivenköy, Sahrayıcedit, Suadiye, Zühtüpaşa ve Ondokuzmayıs mahalleleridir. Tüm mahallelerde Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bir telefon etmeniz yeterli...

Tags :

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Email ile Takip Et

Popüler Kayıtlar

Biz Kimiz?

Evden eve nakliyat sektöründe son gelişmelere uygun en iyi hizmetin adresi Özteknik Evden Eve Nakliyat'a hoş geldiniz. Sektörel bazlı her türlü nakliyat ve özel taşıma talepleri, paketleme materyalleri, profesyonel yetişmiş eleman kadrosu ve kapalı kasa araç filomuz ile hijyenik koşullar altında hizmet vermekteyiz.

***

****

Özteknik Evden Eve Nakliyat 0536 442 24 41 - 0533 168 44 68