Evden Eve Nakliyat

| ...
Evden eve nakliyat süreci bizimle irtibata geçmeniz ile başlar. İsteğiniz doğrultusunda sizden aldığımız bilgileri değerlendirerek size bir fiyat teklifi sunarız veya taşınacak eşyaları yerinde görmek için ücretsiz ekspertiz yapar ve size net bir fiyat teklifi sunarız. Ekspertiz sonucu oluşan fiyata nasıl bir paketleme malzemesi kullanılacak, kaç evden eve elemanı çalışacak, nasıl bir araç kullanılacağı ve saat kaçta taşımaya başlanacağı taşımanın kaç saate biteceği gibi bilgileri sizlere detaylı olarak experimiz sunacaktır. Eğer bu bilgilendirme sonucu bizleri tercih ederseniz experimiz sizinle sözleşme imzalar ve istediğiniz gün ve saat sizin için ayrılır. Evden eve nakliyat’tan bir iki gün öncede sizinle irtibata geçer ve geleceğimiz saati tekrar hatırlatırız. Taşınma günü evinizi en güzel şekilde yeni adresinize taşır ve size sadece yeni evinizin tadını çıkarmak kalır.


evden eve nakliyat aracımız

Evden Eve Nakliyat Aşamaları


1. Kırılacak eşyalar mutfak malzemeleri vs eşyalarınız havalı balonlu özel naylonlarla sarılarak karton silindirik fıçılar ve kolilere yerleştirilip taşınır. Yeni evde istenilen yerlere yerleştirilir.
2. Tüm mobilyalar özel battaniye, streç veya balonlu naylon ile  paketlenerek taşınır. Antika mobilyalar ve yemek odası takımları gibi daha hassas mobilyalar önce battaniye daha sonra kartonla paketlenerek taşınır. Koltuk ve yatak gibi kumaş mobilyalar tozlanmaması için battaniyeden önce streç ile sarılır.
3. Montaj –demontaj gerektiren mobilyaların demontajı ve yeni evdeki montaj işlemleri (gömme dolap ve banyo dolabı gibi matkap kullanımı sonucu duvara montajlanması gerekenler hariç) tarafımızdan yapılmaktadır.

askılı koli taşımacılığı

Tags : ,

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Email ile Takip Et

Popüler Kayıtlar

Biz Kimiz?

Evden eve nakliyat sektöründe son gelişmelere uygun en iyi hizmetin adresi Özteknik Evden Eve Nakliyat'a hoş geldiniz. Sektörel bazlı her türlü nakliyat ve özel taşıma talepleri, paketleme materyalleri, profesyonel yetişmiş eleman kadrosu ve kapalı kasa araç filomuz ile hijyenik koşullar altında hizmet vermekteyiz.

***

****

Özteknik Evden Eve Nakliyat 0536 442 24 41 - 0533 168 44 68